top of page

 להקת העבריים: לאנשים שמחפשים מופעים בין-לאומיים שמתאימים לכל קהל ישראלי או ערבי, אשכנזי או מזרחי מהארץ או מחו"ל

מקהלת העבריים מאפריקה

מופעים לאירועים

העבריים

אין כמו להקת האירועים שלנו הכוללת זמרים  שמופיעים בלייב ומדהימים ומקפיצים את הקהל ומספקים מופעים לאירועי יוקרה. ניתן להתאים את המופעים שלהו לטקסים, קבלות פנים או מסיבות ריקודים.

הצטרפו ל 5,451 לקוחות מרוצים שבחרו להזמין מופע של להקת העבריים מדימונה לאירוע שלהם והצליחו להפתיע את האורחים ולקבל המון מחמאות ומחיאות כפיים  

1,106

מופעים בכל מיני

1,352

מופעים בפסטיבלים

1,458

מופעים פרטיים

מופעים פרטיים

1,535

מופעים עסקיים

להקת העבריים מאפריקה היא הלהקה הכי מיוחדת שכולל את הזמרים המדהימים מקהילת האפריקאים אמריקאים של דימונה. לזמרים שלנו יש אנרגיה אינסופית, כישרון ווקאלי יוצא דופן, מוזיקאים ורקדנים באיכות מטורפת, ציוד חדיש הכולל תאורת במה חכמה וסאונד מוקפד, הופעת בידור חיה עם סאונד מחשמל דרך ביצוע של הלהיטים האהובים על כולם, שירים עכשוויים וקלאסיקות שאי אפשר לוותר עליהם. להקת הכושים העבריים מבצעת גרסאות כיסוי נדירות באופן לא יאמן. הזמרים שלנו מגישים מופע חי ומרגש ביותר. מופיעים בכל האירועים ועל כל הבמות בארץ ובעולם. הלהקה מופיעה בטקסים, אירועי חברה, מסיבות ועד חתונות קונספט יוקרתיות. מסיבות חברים, ימי הולדת, מסיבות חתונה, מסיבות חברה, חגים, פורים, סילבסטר ועוד. באירועים שלנו הזמרים תמיד ידאגו לכך שרחבת הריקודים באירוע שלכם תהיה צפופה והאורחים שלכם ישתוללו על הרחבה ולא ירצו לעזוב את המסיבה כל הלילה. יהיה כיף גדול. העבריים הם בהחלט להקת הכיסוי (להקת קאברים) הטובה ביותר בישראל. להקה חיה עם שבחים בינלאומיים, שתקפיץ את הקהל שלכם באופן שעולה על כל דימיון, תבצע את השירים והלהיטים הכי חמים מאז ועד היום הזמנים, להקת העבריים זו הבחירה המושלמת לאירוע המדהים שלכם. 

העבריים

מלאו את הטופס לקבלת מחירים

אין ספק שמוסיקה באירועים משמעותית מאד ויכולה להרים ולשדרג אירוע או חתונה לרמה שלא חלמת עלייה. המוסיקה זה הלב והנשמה של האירוע שלכם. גם כאשר אנחנו מגיעים לאירועים ברוב הפעמים לא מוותרים גם על DJ וגם על להקה, אף אחד לא באמת בא על חשבון השני. מופעי הבידור שלנו מתאימים לכל מטרה, תקציב, קונספט וקהל. אתם מוזמנים לשדרג את המוסיקה באירוע שלכם (כי זה לב האירוע).

סוג המוזיקה שתבחר יכול להגדיר את האנרגיה של האירוע או החתונה שלך. האם אתה רוצה מסיבה מטורפת, מסיבה רגועה מסיבה ממש סולידית. וזה הדבר שאנשים לרוב זוכרים מהאירוע שלהם. המוסיקה. חשוב על איזה ז'אנר מוזיקלי משקף בצורה הטובה ביותר את אישיותך ומעורר את האווירה שאתה רוצה ליצור, דיסקו משנות השבעים, טעימות מכל הזמנים, מופע מרשים של להקה גדולה או הרכב מוסיקלי לקבלת פנים שיקבל את האורחים בכניסה וחבורת זמרים שתכניס אתכם לחופה. ואולי הכל. המופע לריקודים של הלהקה הגדולה שלנו או קבלת פנים הם בדרך כלל המופעים הנבחרים.

חשוב לוודא האם מקום האירוע כולל במה המתאימה ללהקה של שמונה אומנים, חמישה, שלושה שניים או אחד. או באזור קבלת הפנים כמה מקום יש. אנחנו נתאים את גודל ההרכב במיוחד למגבלות בשטח. איש הקשר שלך אצלנו יכול לעשות לך את כל הבדיקות המקצועיות מראש.

חשוב לציין שאנחנו פתוחים לשמוע איזה דברים אהבתם ואילו דברים פחות אהבתם ונדאג לשפר זאת במידת האפשר אצלכם באירוע. נשמח לקבל את רשימת הבקשות האישיות שלכם, שירים או סגנונות שאתם רוצים וגם רשימת שירים או סגנונות שלא תרצו שנבצע או ננגן.
 

bottom of page